Hotel – SPA i wellness

Hel

W unikalnej lokalizacji na samym końcu półwyspu Helskiego, przy ulicy Kuracyjnej, prowadzącej nad morze, usytuowano kompleks hotelowo-usługowo-mieszkalny. Kompleks składa się z trzech budynków hotelowych (w standardzie czterogwiazdkowym) skupionych wokół zielonego patio i wolnostojącego budynku apartamentowego. Dodatkowo na odrębnej działce utworzono parking wielopoziomowy obsługujący całą inwestycję.

Hotel został podzielony funkcjonalnie na następujące zasadnicze części: lobby z recepcją i zapleczem, zespół SPA ze znaczącym zakresem usług dotyczących rewitalizacji zdrowia, częścią basenową w tym basen zewnętrzny, zespół gastronomiczny obejmujący 2 restauracje z zapleczem kuchennym, pomieszczenia konferencyjne z możliwością łączenia w jedną przestrzeń, pokoje hotelowe na 4 poziomach, zespół pomieszczeń technicznych, w tym pomieszczenia w budynku (2 poziomy techniczne) oraz pomieszczenia maszynowni na dachach, zewnętrzny taras widokowy z basenem i miejscami do kąpieli słonecznych.

Budynek apartamentowy ma charakter odrębnego obiektu z szeregiem samodzielnych lokali mieszkalnych w wysokim standardzie, możliwych do wynajęcia lub wykupu w formie condohotelu. 25 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni wyposażono obsługiwanych przez całodobową recepcję mieszczącą się w holu wejściowym budynku. Każdy z apartamentów ma niezależne rozwiązania w formie aneksów kuchennych, pozwalające na autonomiczne użytkowanie. Z uwagi na odrębny charakter budynku (formuła condohotelu) nie przewiduje się bezpośredniego połączeniu obiektu z hotelem.

Zapraszamy do oglądnięcia filmu TUTAJ

Projekt Nr.:

K 1601

Klient:

Gasten

Kontrakt:

2018

Rozmiar:

33.000 m2

Team:

Frederik Vermeesch, Wojciech Kasinowicz, Sebastian Janusz, Joanna Lorch, Paulina Pałka, Aleksandra Szot, Adrian Gocko, Konrad Piwowar, Katarzyna Bratek, Jakub Jakiel. Współpraca: Agnieszka Bednarska