II edycja konferencji Drugie Życie Budynków

Kategoria: Prasa/Media

Październik 3, 2018

II edycja konferencji Drugie Życie Budynków odbyła się 1go października w Warszawie. Poświęcona była rewitalizacjom i modernizacjom w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Uczestnicy(…)

więcej

Catharinasteeg Leiden wygrywa NRW Jaarprijs 2018

Kategoria: Prasa/Media, Architektura, Urbanistyka

Wrzesień 20, 2018

Poznaliśmy finalistów corocznej nagrody NRW 2018 holenderskiego Stowarzyszenia Centrów Handlowych. Pierwsze miejsce przyznano naszemu projektowi Catharinasteeg w Leiden! „Jury bardzo docenia przywrócenie tej historycznej(…)

więcej

Rijnboutt Magazine #10

Kategoria: Prasa/Media

Maj 25, 2018

Dziesiąty, jubileuszowy magazyn Rijnboutt już dostępny! Tegorocznym tematem przewodnim jest projektowanie obiektów mieszkaniowych ze szczególnym naciskiem na zrównoważony rozwój. Tak jak rok temu poruszamy(…)

więcej

Acteeum i Equilis transformują były Dom Misyjny na niezwykły kompleks mieszkaniowy

Kategoria: Bez kategorii

Listopad 29, 2017

Grupa Acteeum i Equilis wspólnie zajmują się rewitalizacją terenu byłego Domu Misyjnego przy Driehuizerkerkweg w Driehuis (NL).  Zabytkowy budynek Domu Misyjnego powstał w 1924(…)

więcej

Wycieczka do Milanu

Kategoria: Architektura, Urbanistyka, Architektura krajobrazu

Październik 3, 2017

W celu zapoznania się z nowymi trendami w świecie architektury, planowania przestrzennego i krajobrazu, Rijnboutt corocznie organizuje kilkudniowe wycieczki biurowe. W tym roku wybór(…)

więcej

Rijnboutt – wycieczka o tematyce „Dziedzictwo” 2017

Kategoria: Bez kategorii

Wrzesień 19, 2017

W celu stworzenia wspólnej platformy działania i przyjrzenia się nowym, istotnym trendom w architekturze, urbanistyce i krajobrazie, Rijnboutt organizuje co roku trzy wycieczki biurowe,(…)

więcej